ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» пропонує освітні рішення/програми від Franklin Covey Education для закладів освіти України, а саме:
1. Програма «Лідер у мені» (для дітей від 4 до 17 років);
2. Курс «7 звичок високоефективних людей» (для педагогічних працівників).
Детальна інформація в листі
Південноукраїнськоий національний державний університет ім. К.Д. Ушинського пропонує курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників на друге півріччя 2024 року.
Для участі у курсах потрібно зареєструватись за покликанням:
Перелік освітніх програм та умов участі наведені у додатку.
Пропонуємо Вашій увазі пропозицію підвищення кваліфікації
Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України, Інститут педагогіки НАПН України, Громадська організація «Академія сучасних освітян» пропонують навчання за освітніми програмами з підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 30 академічних годин для різних категорій педагогічних працівників.
ГО «Центр інноваційної освіти «Про.Світ» запрошує освітян Вашого регіону долучитися до проходження інтерактивного онлайн-курсу «Спільна мета: підтримка родин військовослужбовців».
Мета курсу – підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників у наданні адаптивної психосоціальної підтримки дітям військовослужбовців у шкільному середовищі під час війни.
Формат онлайн-курсу допоможе слухачам цілісно заглибитися в тему через розбір конкретних ситуацій, перегляд відео експертів-практиків, коротку та доступно подану теорію. А вправи, додатки, практичні завдання, приклади із життя зроблять проходження курсу цікавим і корисним.
Навчання – безкоштовне. Після успішного завершення навчання слухач(-ка) отримає сертифікат про підвищення кваліфікації (21 година / 0,7 кредиту ЄКТС).
Пропонуємо взяти участь у серії тренінгів, які познайомлять з прийомами розвитку креативного та критичного мислення, що допоможуть підвищити ефективність уроків, сформувати у них наскрізні навички.
Детальна інформація у листі
Розклад тренінгів та покликання на реєстрацію
КЗВО "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради" просить довести інформацію до відома вчителів-предметників, які зареєструвалися на навчання НУШ (5-6 класи). Зазначене навчання відбудеться на цьому тижні, 13-16 вересня 2024 р.
Інструкції з відповідними посиланнями вчителі закладів освіти отримають персонально на електронні адреси, вказані ними під час реєстрації.
Комунальний заклад вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» повідомляє про додатковий набір на навчання до магістратури та аспірантури.
Запрошуємо на навчання педагогічних, науково-педагогічних працівників, бажаючих підвищити свій рівень освіти або здобути другу вищу освіту.
З Правилами прийому та умовами навчання пропонуємо ознайомитися на сайті Академії за посиланням: https://oano.od.ua/uk/site/vstup-2022.html
Шановні колеги, пропонуємо взяти участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі "Інноваційні освітні
технології та методики навчання: актуальні питання, досвід упровадження", який відбудеться 24 жовтня 2024 року в рамках Шістнадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» (виставка буде проходити 25–27 жовтня 2024 року) в дистанційній формі.
Для участі у Семінарі просимо обов’язково зареєструватися за покликанням
Участь безоплатна. Початок: 24 жовтня о 14:00. Покликання для підключення до Семінару буде надіслано на електронну пошту, вказану при реєстрації.
Учасники Семінару зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години / 0,1 ЄКТС.
Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» у партнерстві з Українським інститутом дитинства запрошує педагогічних працівників закладів дошкільної освіти у вересні 2024 року долучитись до курсів підвищення кваліфікації.
Курси відбудуться у форматі онлайн-вебінарів, згідно з додатком. По завершенню курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти передбачено отримання сертифікату про підвищення кваліфікації (3 години / 0,1 ЄКТС; 6 годин / 0,2 ЄКТС; 12 год / 0,4 ЄКТС).
Детальна інформація за покликанням
Пропонуємо взяти участь у проєкті для навчання педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат», який передбачає поєднання очної та дистанційної форм навчання, а саме перегляду онлайн-курсу на платформі О.Університет (https://osvitoria.university/courses/nazdojenemo/) та участі в очних тренінгах для вчителів у регіонах.
Наразі розпочато новий напрям проєкту - «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у природнічій галузі», який спрямований на вчителів біології, географії, фізики та хімії.
Для участі в очних тренінгах вчителям необхідно зареєструватися за покликанням
Для закладів освіти, що мають приміщення з укриттям для проведення тренінгів та які можуть організувати групу від 30 вчителів природничої галузі своєї громади для навчання в цьому приміщенні, доступна реєстрація за покликанням
Безоплатний онлайн-курс «Наздоженемо: курси про подолання освітніх втрат» для вчителів та освітніх управлінців за покликанням
Віжуали для комунікації про проєкт за покликанням
Пропонуємо участь у Всеукраїнській очно-дистанційній Осінній школі "Освітній WEEKEND", яка відбудеться з 26 по 29 вересня 2024 року на Волині.
Для участі у Осінній школі просимо обов’язково зареєструватися до 24 вересня 2024 року за покликанням.
У рамках Осінньої школи відбудуться тренінги, майстер-класи, вебінари, нетворкінги, дебати, менторінги, коучинги, сторітелінг, флешмоби, майстерки з напрямків роботи «Активні парки – локації здорової України», «Активні парки – Нація загартованих», а саме рухова активність та нові види спорту; тактична медицина; оператор БПЛА; тактико- спеціальна і вогнева підготовка; мінновибухова безпека; фізична підготовка, самозахист та рукопашний бій; спортивне орієнтування і топографія; бушкрафт (здатність до виживання в дикій природі).
Навчання відбуватиметься очно та дистанційно відповідно до освітніх програм підвищення кваліфікації з різних профілів освітньої діяльності (ознайомитися можна на сайті Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» у розділі «Діяльність. Освітні послуги. Підвищення кваліфікації» за покликанням
Пропонуємо навчання від "Освітнього Супу" учнів Одеської області.
Проєкт «Освітній Суп» впроваджується за підтримки партнерів Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та за фінансування Глобального партнерства заради освіти (GPE).
За додатковою інформацією просимо звертатися до контактної особи Освітньої організації «Навчай для України» Марії Гриньків за телефоном +380637463249 або на email: maria.hrynkiv@teachforukraine.org.
Детальна інформація за покликанням.
Приватне підприємство «Освітній центр «Інтеграл» інформує, що 23 серпня 2024 року о 14:00 відбудеться онлайн-заняття із лінгвістичної та інклюзивної галузей «Мовленнєва культура сучасного педагога. Інклюзія (практичні поради)». “Зміни в мовно-писемній практиці педагогів на основі нової редакції українського правопису” Сергій Омельчук, д-р пед. наук, проф., перший проректор Херсонського державного університету, професор кафедри української і слов’янської філології та журналістики. “Між примірником та екземпляром: проблема іншомовних слів у сучасній українській мові” Галина Гримашевич, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української мови та методики її навчання Житомирського державного університету імені Івана Франка. “Основи інклюзивного навчання” Володимир Шевченко, доктор педагогічних наук, професор кафедри сурдопедагогіки та сурдопсихології імені М.Д. Ярмаченка, завідувач кафедри сурдопедагогіки та сурдопсихології імені М Д. Ярмаченка факультету спеціальної та інклюзивної освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, керівник проекту «Реабілітація осіб з кохлеарними імплантами в Україні».
Учасники мають змогу вдосконалити мовні та мовленнєві компетентності, зрозуміти особливості адаптації та модифікації освітнього середовища для навчання дітей із ООП в процесі інклюзивного навчання. Водночас за результатами навчання є можливість отримати сертифікат
(максимальна кількість годин: 15 год). Для участі просимо зареєструватися за покликанням
На навчання запрошуємо вчителів закладів загальної середньої освіти, усіх охочих.
Безкоштовні онлайн-курси
Міністерство освіти і науки України інформує, що Фондом Східна Європа розроблено безкоштовні дистанційні курси, які будуть цікаві освітянам і вихователям, батькам, опікунам, дітям старшого дошкільного та шкільного віку, а також усім, хто переживає складні часи під час війни.
Онлайн-курси доступні на Освітній онлайн-платформі «Зрозуміло»:
Як підтримати дитину під час війни? – курс створений для того, щоб допомогти дітям та їхнім батькам пережити війну та її страшні наслідки, навчитися правильно реагувати на стресові ситуації та залишатися сильними;
Психологічна безпека дорослих і дітей під час повітряної тривоги у школі – курс допоможе дітям і вчителям підготуватися до повітряної тривоги у школі та впоратися зі стресовими ситуаціями, які можуть виникнути;
Цивільна безпека та підготовка до надзвичайних ситуацій – курс про основи цивільної безпеки, що допомагає здобути практичні навички реагування на надзвичайні ситуації. Поєднує елементи комп’ютерної гри Minecraft із навчальним матеріалом, що сприяє ефективному засвоєнню інформації учнями та ученицями 5–9 класів;
Обережно: міни – відеоурок ознайомлює дітей з основами мінної безпеки, формує навички поводження із вибухонебезпечними предметами;
Соціальне шкільне підприємництво – курс розроблений для освітян із метою поглиблення знань щодо соціального шкільного підприємництва та розвитку викладацьких навичок із цієї тематики.
Усі курси безоплатні, розроблені експертами з урахуванням вікових особливостей слухачів та доступні 24/7. Успішне завершення курсів (крім відеоурока «Обережно: міни») дає змогу отримати сертифікат, що містить 0,2 кредити ЄКТС, або шість академічних годин і зараховується як самоосвіта.
Пропонуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «STEAM-освіта: від теорії до практики», яка буде проходити 12-14 червня 2024 року.
Для участі у конференції необхідно зареєструватись:
- спікерам до 07 червня 2024 року (включно) за покликанням
- учасникам до 12 червня 2024 року (включно) на платформі «Єдина атестаційна система» за покликанням
Пропонуємо безкоштовний онлайн-курс підвищення кваліфікації для освітян «Основні права та принципи особистості відповідно до статей Європейської соціальної хартії», що створено Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, за ппідтримки Ради Європи в межах проєкту «Посилення соціального захисту в Україні».
Курс підвищення кваліфікації для освітян розміщено за посиланням
Програма курсу затверджена Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти». Учасники, які пройдуть онлайн-курс отримають сертифікат про закінчення курсу із зазначенням 0,5 кредиту ЄКТС.
Шановні колеги, пропонуємо взяти участь у V Всеукраїнській очно-дистанційній літній школі «Перезавантаження. Розвиток особистісного ресурсу: психологічні практики, рекреація, адаптація, медитація», яка буде проходити з 1 по 5 липня 2024 року на Закарпатті.
Для участі у Літній школі просимо зареєструватися до 28 червня 2024 року за покликанням
Також в рамках Літньої школи відбудеться ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Імперативи розвитку Нової української школи: сучасні реалії» (далі – Конференція). Для участі у Конференції просимо зареєструватися до 02 липня 2024 року за покликанням
Початок Конференції 03 липня 2024 о 10:00.
До уваги дві пропозиції ГО "Академія сучасних освітян". Детальна інформація за покликаннями нижче.
1. Освітня програма підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Особливості організації освітнього процесу за Державним стандартом базової освіти в умовах реалізації концепції «Нова українська школа». Деталі тут.
2. Навчальний курс за освітньою програмою підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Розвиток професійної компетентності та психологічної стійкості сучасного учителя в умовах воєнного та повоєнного часу» на 30 академічних годин (навчання з відпочинком серед мальовничих Карпат, у місті Берегове Закарпатської області або місті Верховина Івано-Франківської області). Деталі тут.
Курси підвищення кваліфікації для психологів, соціальних працівників, педагогічних працівників на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери!
Увага! Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою:
«Основи багатосторонньої медіації»(для психологів, соціальних працівників, педагогічних працівників, класних керівників) 03.02.2023р.- 13.02.2023р., обсягом 30 годин. Анкета доступна за посиланням:
Або за телефоном:
0984395600 Соловейчук Олена Максимівна
Поспішайте, кількість місць обмежена!
Будемо раді бачити вас на курсах підвищення кваліфікації на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери Університету Ушинського
Пропонуємо нові можливості проходження підвищення кваліфікації в Південноукраїнському центрі професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери.
План-графік підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2023 рік
Відповідно
до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої
постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 № 471, одним із пріоритетних завдань Уряду є цифрова грамотність українців, завдяки чому планується, що 6 млн українців зможе пройти програму цифрової грамотності.
Із 2021
року реалізується проєкт Мінцифри Дія.Цифрова освіта, що охоплює національну платформу з розвитку цифрових навичок Дія.Цифрова освіта з понад 90 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000
партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.
Пропонуємо перелік серіалів, які в час війни мають особливо важливе значення:
* Основи кібергігієни
* Кіберняні
* Обережно! Кібершахраї
* Як громаді стати цифровою
* Регіональна цифрова трансформація
* Психологічна підтримка себе та близьких для цивільних
* Робота з емоційним вигоранням
* Оперативна допомога при ПТСР
Додатково
інформуємо про сторінки у соцмережах проєкту Дія.Цифрова освіта:
● Facebook https://www.facebook.com/diia.education
● Instagram https://www.instagram.com/diia.education
● Telegram https://t.me/diia_education
Запрошуються педагогічні працівники для підвищення свого професійного рівня та вдосконалення своїх фахових здібностей. Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України, Інститут педагогіки НАПН України та Громадська організація «Академія сучасних освітян» пропонують навчання за освітніми програмами з підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 30 академічних годин.
ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
«Особливості організації освітнього процесу за
Державним стандартом базової освіти в умовах реалізації концепції «Нова українська школа» для різних освітніх галузей.
До навчання запрошуються:
працівники вищої та післядипломної освіти, центри професійного розвитку вчителів, фахівці методичних служб;
керівники закладів освіти, вчителі, вихователі, тренери та майстри закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти;
Форма проведення курсів підвищення кваліфікації – дистанційна.
Детальна інформація у листі.
Онлайн-курс для освітян "Психологічна безпека дорослих та дітей під час повітряної тривоги у школі"
Онлайн-курс допоможе дітям і вчителям підготуватися до повітряної тривоги у школі та впоратися зі стресовими ситуаціями, які можуть виникнути.
Що робити, коли лунає повітряна тривога? Перейти до найближчого укриття. Якщо йдеться про школу, то освітяни мають подбати не лише про фізичну безпеку своїх учнів, а ще й про безпеку психологічну.
Разом зі Світланою Ройз, дитячою і сімейною психологинею, ми підготували курс саме для вчителів та вчительок. Він розповість, як допомогти дитині та собі подолати цю стресову ситуацію максимально безболісно.
Під час курсу ми навчимося складати алгоритм дій для переходу в укриття; змоделюємо різні стресові ситуації, які можуть виникнути; розповімо, як допомогти дитині швидко подолати панічну атаку. І наостанок – дізнаємось, як повернутися до навчання, коли повітряна тривога закінчилась.
Реєстрація на онлайн-курс з основ здорового харчування для вчителів початкових класів
У межах реформи системи харчування в закладах освіти Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та студія онлайн-освіти «EdEra» розробили безкоштовний курс для вчителів «Основи здорового харчування для учнів 1–4 класів».
Курс складається з п’яти модулів та містить відео, лекції і сценарії уроків про те, як:
Для проходження курсу потрібно зареєструватися за посиланням. Вчителі, які успішно пройдуть курс та проведуть уроки з основ здорового харчування у своїх школах, зможуть отримати тематичний ігровий набір.
Щоб узяти участь у розіграші, потрібно опублікувати у фейсбуці допис про проведення уроку із гештегом #ОсновиЗдоровогоХарчування. Після цього заповнити ґуґл-форму та надіслати через неї сертифікат про проходження курсу і посилання на допис. Ігровий набір отримають перші 500 вчителів, які виконають усі умови.
На цьому курсі ви зрозумієте, як не потрапити на гачок маніпуляторів в інтернеті, у соцмережах та онлайн-ЗМІ. А ще ці знання допоможуть пояснити рідним та колегам, які небезпеки чатують на них в онлайні.
До того, як курс потрапив на Prometheus, його пройшли вже понад 5 000 українців. 89% учасників поставили оцінку “дуже корисна інформація для щоденного життя”.
Приєднуйтесь і ви! Цей курс від ініціативи "Як не стати овочем" - основа для вашої інформаційної гігієни. Він створений для тих, хто хоче приймати самостійні рішення та почуватись безпечно серед інформаційного шуму.