· 

Розвиток музично-ритмічного виховання дошкільників за допомогою техніки Body percussion

Олена Боровська, директорка закладу, сконцентрувала увагу на тому що, Всесвітній день дитини – це не просто дата в календарі, а нагадування про те, наскільки важливо дбати про найменших членів нашого суспільства. Особливо в умовах війни, коли діти зазнають неймовірних випробувань. За її словами, від того, як ми виховуємо дітей залежить, якою буде Україна завтра, адже зараз зростають майбутні дорослі!

У першій частині семінару Тетяна Сенчук, музичний керівник, представила теоретичний аспект досвіду роботи з використання техніки Body percussion в музичній діяльності дошкільнят. «Body percussion - потужний інструмент для розвитку музичних здібностей вихованців.  Перкусія тіла – це колективна музика. І в музичній освіті  активно використовують  перкусію. Саме із ляскання, клацання, плескання, тупотіння рекомендується починати вивчення ритму. Саме такі  заняття розвивають  відчуття ритму, слух, і швидкість реакції», зазначила пані Тетяна.

У другій частині заходу Тетяна Анатоліївна поділилася практичним досвідом як в своїй роботі музичний керівник може використовувати деякі види перкусійної діяльності.  А саме: «Жести, що звучать» (за методикою К. Орфа), «Піца», «La Raspa», «Африканські барабани»,  «Марш Тореадора»,   (музично-ритмічні вправи), «Птахи відлітають» (активне слухання з Body percussion) тощо.

Захід модерувала Лідія Кірюхіна, вихователь-методист ЗДО № 11 м. Чорноморська.

Вдячні творчому колективу закладу дошкільної освіти за ініціативу проведення практичного семінару.